Možná jsi vynikající v určitých dovednostech. Máš jistě kupu odborných znalostí a vědomostí.

Přesto:

 • Je pro tebe složité a náročné vést druhé?
 • Hůře se orientuješ ve vztazích?
 • Občas jsi “na nervy“ z toho, že to ostatním nejde tak, jak si představuješ?

Pak právě pro tebe je interaktivní sebe rozvojový program VŠÍMAVÝ LÍDR!

Základem programu je koncept “emočního vedení“. Jistě víš, že úspěch není postaven jen na inteligenci a odborných znalostech, ale především na tvé emoční inteligenci:

 • schopnosti sám sobě rozumět,
 • umět uřídit své emoce,
 • vnímat empaticky druhé a
 • projevovat ve vztazích dobrou orientaci.

 

To je cesta úspěšného a schopného lídra.

Protože lídr je ten, kdo to tady vede!!!

Abychom si správně rozuměli. Příliš nevěřím, že by byl člověk schopen po shlédnutí několika předtočených videí něco změnit. Proto – byť je to pro někoho zvláštní – půjdu proti dnešnímu trendu a nabízím ti “všímavý kurz s průvodcem“. Stejně jako ty se budeš v kurzu učit využívat vzájemné vztahy, tak já sázím na sílu našeho vztahu kouče a klienta.

Dovol mi tedy, abych se stal tvým průvodcem na cestě VŠÍMAVÉHO LÍDRA.

Co to obnáší?

Ve čtyřech dvoutýdenních cyklech se budeme potkávat v on-line konzultacích. To proto, abys využil aktivní zrcadlo a sílu koučovacího přístupu. Tedy důvěrně diskrétní prostředí pro plynulé objevování osobního potenciálu.

Základní osa programu:

 • Úvodní konzultace = ujasnění záměru, vysvětlení úkolů
 • Osobnostní diagnostika = odhalení silných a slabých vztahových stránek
 • 1-2 týden: nastartování vnitřní pozornosti + osobní on-line konzultace
 • 3-4 týden: cesta k sebeřízení + osobní on-line konzultace
 • 5-6 týden: empatie v praxi + osobní on-line konzultace
 • 7-8 týden: budování sociálních kompetencí + závěrečná on-line konzultace

Součtem tedy 5 osobních konzultací, 8 týdnů vnitřní práce, přesná osobnostní diagnostika se spoustou užitečných informací + písemný kontakt s koučem.

To jsou klíče potřebné k odemykání potenciálu VŠÍMAVÉHO LÍDRA!

Jako bonus přijmi PDF “Komunikace jako nástroj vlivu“ a zvýhodněný NEKONEČNÝ VOUCHER pro případ, že bys téma “emočního vedení“ v budoucnu rozvíjel více do hloubky.

Ještě malé součty, abychom si dobře rozuměli:

5 konzultací = 7500.-

Diagnostika = 2000.-

Celkem: 9500.-

Akční cena programu VŠÍMAVÝ LÍDR = 6490.- CZK

Shrnutí:

Sebe rozvojový program VŠÍMAVÝ LÍDR tě naučí využívat emoční inteligenci v praxi. Postupné, přesně cílené úkoly a konzultace nastartují orientaci v sociálních vazbách a souvislostech. Posílíš také schopnost vytvářet, udržovat a budovat tolik důležité vztahy!

Vztahy jsou klíčem ke spolupráci.

Spolupráce je cestou k efektivnímu využívání lidských zdrojů!

Ať se ti dobře daří v roli VŠÍMAVÉHO LÍDRA!

Ty jsi lídr, takže ty to vedeš!

Jak, to už je na tobě…

PS: Pokud ti chybí nějaké informace nebo něčemu nerozumíš, sjednej si konzultaci ZDARMA. Seznámíme se, upřesníme tvé požadavky i mé možnosti a rozhodneš se, jestli je program VŠÍMAVÝ LÍDR právě pro tebe.

 

Máš otázky? Najdi si odpověď nebo mi napiš na tvojevyzva@gmail.com

 •  JAK TO TEDA VLASTNĚ FUNGUJE? NIKDE NEJSOU VIDEA!?

Videa k čemu? Aby ses na ně podíval a pak nic neudělal? Prohlídnout si video neznamená makat na sobě! Chceš se stát přece autentickým, všímavým lídrem. K tomu se potřebuješ učit z vlastního příběhu!

Můj program je “průvodcovský a autentický”. Tvůj posun šijeme “na míru”, ne podle “někoho”. Klíčem k progresu je naše vzájemná komunikace postavená na koučovacích principech. Posun je přímo úměrný odvedené práci, nikoli počtu minut strávených prohlížením videí. Vycházím z přirozeného principu, jakým se lidé učí – přímá komunikace a vzájemný důvěrný a diskrétní vztah. To je cesta, které věřím a mnohokrát jsem ji odzkoušel. Vím, že tak získám méně zákazníků, ale mám vyzkoušeno, že s nimi zažívám větší posun, než kdyby hleděli do obrazovky a nakonec kurz ani nedotáhli do konce. Přímý kontakt s klientem mi dává větší smysl: je vyzkoušený a efektivnější!

 • JAK SE MŮŽU DO PROGRAMU PŘIHLÁSIT A KDY ZAČÍNÁ?

Prostě mi napiš na tvojevyzva@gmail.com. nebo mi zavolej. Můžeš se taky ozvat přímo na messenger či whatsupp. Domluvíme si kontaktní on-line konzultaci a dohodneme se, kdy chceš začít. Součástí je také osobnostní diagnostika, ke které potřebuješ přístup. Ten ti dám ihned po uzavření dohody o spolupráci.

 • PROČ JSOU KURZY “VŠÍMAVÉ”?

Je to jednoduché: klíčem ke kvalitnímu životu i výkonu lídra je POZORNOST. V každém z mých kurzů hraje pozornost zásadní roli. Učíme se VŠÍMAT SI, jak funguje tvá psychická energie a pracujeme s ní podle toho, na co zaměříš svůj rozvoj. Stáváš se tak lepším “hospodářem” své vlastní energie:):) A to je parádní počin, který se dříve nebo později projeví v osobním výkonu!

 

MICHAL KOSMÁL @ OSOBNÍ ROZVOJ NA MÍRU @ 2022

koučování / poradenství / diagnostika / mentální zdraví